NB! siste frist 31.07.2018 – Ordinær medlem i dag og ønsker å oppgradere til VIP medlemskap?
Nå i en begrenset periode tilbyr Aksjeanalyser.com svært hyggelig pris for slik VIP medlemskap til dere som har ordinært medlemskap i dag. Dere får nå VIP medlemskap ut inneværende ordinære medlemskapsperiode + deretter 12 måneder VIP medlemskap for en pris av kun NOK 2.298,-. Les mer og bestill her..
02.07.2018 – Aksjeanalyser.com har nærmest ropt kjøp denne aksjen, og i dag kom det bud på selskapet og aksjen er i dag den soleklare børsvinneren med en oppgang på hele 26 prosent til NOK 223.00.
Aksjeanalyser.com har hatt en rekke positive analyser av Link Mobility (ticker på Oslo Børs: LINK) det seneste halvåret, og senest her i en analysesak for VIP medlemmer den 09.05.2018 (den gang var aksjen rundt NOK 147.00):
“Oslo Børs hovedindeks (OSEBX), og tre spennende kjøpskandidater”
Aksjen er nå opp 70 prosent siden Aksjeanalyser.com hadde en av flere positive analyser av Link Mobility (LINK), og blant annet den 04.04.2018 da aksjen var rundt NOK 130.00.
I dag stiger altså aksjen med hele 26 prosent til NOK 223.00 etter bud på selskapet, og den er dermed opp hele 70 prosent på bare tre måneder siden Aksjeanalyser.com sin positive analyse av aksjen den 04. april 2018 da den var rundt NOK 130.00.
Byr på Link Mobility – verdsettes til 3,4 milliarder
Victory Partners VIII Norway AS har fremsatt et frivillig tilbud om å kjøpe samtlige aksjer i Link Mobility på kurs 225 kroner, går det frem av en børsmelding.
Dette verdsetter selskapet til 3.396 millioner kroner.
Tilbudskursen ligger 27,4 prosent over fredagens sluttkurs, og 44,5, 51,7 og 71,5 prosent over volumvektet snittkurs hhv. de siste tre, seks og 12 måneder.
Et enstemmig styre anbefaler budet.
Victory Partners VIII Norway AS er indirekte eid av fond forvaltet av ABRY Partners II og enkeltpersoner i ledelsen og på eiersiden i Link Mobility.
I alt 54 prosent av aksjonærene har så langt forpliktet seg til å selge.
Kursdiagram over Link Mobility (ticker på Oslo Børs: LINK):
Annonse:
NB! Husk også å ha lest Aksjeanalyser.com sin Disclaimer her…